вул. В.Великого, 34 тел. +380 67 67 033 99

З чим носити чоловічу водолазку

З чим носити чоловічу водолазку

Чоловіча водолазка – це стильний і практичний елемент гардеробу. Він ідеально підійде для створення образів у стилі кежуал і смарт-кежуал.

У гардеробі майже кожного чоловіка знайдеться чорна чоловіча водолазка. Цей колір свого роду універсальний. Такий верх відмінно підійде майже під будь-який комплект, але не варто відмовлятися від водолазок складних кольорів. Саме верблюжий, оливковий, вишневий та інші природні кольори на відміну від стандартних кольорів гарно відтінять колір шкіри, очей та зроблять образ в цілому більш дорогим і благородним.

У поєднанні з діловим костюмом ця річ виглядає вигідно і дуже ефектно, тому купуючи водолазку для костюма, не поскупіться і віддайте перевагу якісним тканинам. Водолазка, як і сорочка, повинна бути на кілька тонів світліше костюма, але при цьому відповідати основним кольорам. Єдине виключення – біла чоловіча водолазка, як і біла сорочка універсальна. Чоловіча водолазка стане відмінною базою для створення осіннього гардероба.

Для створення повсякденного образу водолазку краще поєднати з джинсами, поверх можна надіти шкіряну або джинсову куртку. Поверх водолазки можна надіти шарф або арафатка в залежності від вашого стилю, це допоможе урізноманітнити ваш образ.

Screenshot_2Screenshot_3Screenshot_1

No Comments
Leave a Comment: