вул. В.Великого, 34 тел. +380 67 67 033 99

Як вибрати зимове взуття: увага на деталі

Як вибрати зимове взуття: увага на деталі

Практичні поради щодо вибору взуття на зиму.

dsfsdfds

Вибираючи зимове взуття, в першу чергу звертаєш увагу на його головну функцію – зігрівання. Звичайно, можна піддатися спокусі і купити замшеві чобітки на шпильці, але, чи буде тобі в них комфортно при морозі в 20 градусів? Вибрати якісне зимове взуття теж не завжди просто. З величезного вибору моделей, які пропонують бренди, важливо вичислити ту саму пару, яка стане твоїм надійним союзником у боротьбі з холодів. Читай поради, як вибрати взуття на зиму.

  • Зимове взуття повинне бути зручним. Звичайно, мова не йде про взуття на вихід, яке ти одягнеш кілька разів за сезон на важливі заходи. Тут вже й шпильки на льоду можна витримати. Повсякденне зимове взуття вибирай на зручній підошві високою не менше 7 міліметрів. Найкраще купувати взуття на зиму з рельєфною підошвою. Вона знизить ковзання.
  • Звертай увагу на матеріал підошви. Уникай дешевого полівінілхлорид (ПВХ), який мало того, що ковзає, так ще і прослужить тобі недовго. Оптимальний варіант з гарною якістю і мінімальним ковзанням – термоелопласт (ТЕП).
  • Зимове взуття повинне бути виконане з натуральної шкіри. Неякісний кожзам на морозі може потріскатися і вже точно не врятує від холоду. Щоб з’ясувати, натуральна шкіра чи ні, просто доторкнися до неї: натуральний матеріал тепліший на дотик, на відміну від шкірозамінника. Також можеш натиснути на нього нігтем. Кожзам швидко повернеться в колишню форму, а на натуральній шкірі буде видно вм’ятина.
  • Внутрішній матеріал зимового взуття теж повинен бути натуральний. Оптимальний і найтепліший варіант – овчина.
  • Не помилися з розміром зимового взуття. Якщо ти купуєш взуття на зиму в оффлайн-магазині, візьми з собою кілька пар шкарпеток – тонкі і утеплені. Вибирай такий розмір, щоб тобі було зручно і в першій, і в другій парі шкарпеток.

 

No Comments
Leave a Comment: