вул. В.Великого, 34 тел. +380 67 67 033 99

Топ – 5 речей, які ніколи не перестануть бути модними.

Топ – 5 речей, які ніколи не перестануть бути модними.

Звичайно ж, таких речей, які на 100% ніколи не вийдуть з моди, немає. Але існують такі речі, які протягом довгого часу залишаються актуальними та несхильні до змін.

У гардеробі кожної дівчини повинна бути спідниця-олівець – втілення жіночності та елегантності. За весь час, з сезону в сезон, вона може змінити тільки довжину, забарвлення або текстуру.

s-chem-nosit-yubku-karandash-1

Одвічний супутник жіночого гардероба є маленька чорна сукня, з якою завжди можна експериментувати. Доповнити черевиками на шпильці або балетками, а можна надіти кросівки. Кожного разу граючись аксесуарами ти створюєш новий образ.

 

The-LBD

Водолазка – річ на всі роки. Вона має як практичну сторону так і естетичну, оскільки красиво обтягує і підкреслює груди, при цьому приховує від сторонніх недоліки.

 

 look

 

Туфлі-човники залишаються актуальними донині. Крім того, що така форма туфель зручна, так ще і завдяки цій моделі – ніжки візуально здаються стрункішими!

 

vesna16_obuv_lodochki

 

Тренчкот – елегантний і універсальний плащ в англійському стилі. Він настільки вже встиг полюбитися представницями прекрасної статі, що залишається актуальним багато років.

 

trench-2

No Comments
Leave a Comment: