вул. В.Великого, 34 тел. +380 67 67 033 99

Словник моди. Снуд

Словник моди. Снуд

Снуд (snood) – це стильний замкнутий в кільце шарф.
Неймовірним успіхом снуди користувалися в часи Другої світової війни. На той час він був чимось на зразок головного убору, який використовувався як фіксатор зачіски.
Перший снуд, який найбільш схожий з сучасним, з’явився в 80-х роках. Його називали по-різному: “трубою”, “кругом”, “нескінченним шарфом”, “Мебіусом” і т.д. Зараз він “відстояв” своє ім’я і гордо іменується снуд.

На даний час шарф-снуд подобається багатьом дизайнерам, які успішно використовують його в своїх колекціях. Ми бачили його у Burberry, Missoni, Zara, Dolce & Gabbana, Lacoste, Topshop, Asos і Gap.
Практичний і теплий, він відразу знайшов шанувальників серед модниць зі всього світу оскільки відрізняється своєю універсальністю та багатофункціональністю. Його можна носити на шиї, одягнути при необхідності на голову, використовувати в якості накидки або болеро. Найбільш універсальний довгий снуд, оскільки такий шарф дозволить знайти ще більшу кількість варіантів для його використання. Довгий снуд можна одягнути на голову і спустити на плечі як пелерину, обгорнути кілька разів навколо шиї або тільки один раз і залишити довгий кінець вільно звисати.

Варто відзначити, що снуди бувають не тільки зимовими, але є і відмінні варіанти з більш тонких тканин, таких як шифон, шовк, крепдешин, тонке вовняне полотно, льон і багато інших. Такі снуди можна носити восени або навесні та навіть влітку. Легкі шарфи цього типу відмінно поєднуються з сукнями класичного стилю, діловими костюмами, одягом в стилі кежуал і в багатьох інших поєднаннях.

Крім того, різноманітність стилів і квітів дозволяє створювати абсолютно неповторні образи та комбінувати різний одяг, додаючи цей стильний аксесуар. Навіть якщо ви будете ходити в одних джинсах весь рік, але міняти на шиї снуди – ніхто і не помітить, що ваш гардероб трохи мізерний.

74rRemWUYf4330876_9005676578765lz2CT0111csMM-CwTUV8wg

No Comments
Leave a Comment: