вул. В.Великого, 34 тел. +380 67 67 033 99

Історія бренду Rinascimento

Історія бренду Rinascimento

Італійський бренд модного одягу Rinascimento займається виробництвом якісного жіночого одягу вже багато років. Засновником марки став простий італієць Вікторіо Тадеі. У 1961 році, втомившись від сірих буднів, він залишає свою роботу в якості бухгалтера і починає працювати в дизайнерському напрямку. Це було початком його великої справи, яка згодом стане сенсом всього життя. На той час його сестра була власницею невеликого модного бутіка. Саме у цьому місці Вікторіо продавав свої перші моделі. Одяг мав неабиякий попит і тоді він вирішив створити свій власний бренд під назвою Teddy S.p.A.

1

Головним завданням компанії було виробництво модного і якісного одягу в різних стилях. В колекції представлені моделі чоловічого, жіночого, підліткового та дитячого одягу. Над їх створенням невпинно працювали одразу кілька виробничих ліній. В один момент Rinascimento стала однією з них. Цей бренд можна назвати найулюбленішим творінням Вікторіо.

Торгова марка Rinascimento являється досить унікальним проектом. Суть якого полягає в швидкому реагуванні виробника на будь-які зміни в тенденціях моди. Це втілення зовсім нового напрямку в створенні одягу. Завдяки модернізації виробництва, компанія змогла скоротити час створення продукції, зменшила строки доставки її в магазини. Це дозволило брендові завжди бути у «тренді», йти в ногу з модними тенденціями.

1211

Вся продукція торгового бренду має дуже високу якість і виготовляється виключно на підприємствах Італії. Дизайнери, створюючи нову колекцію, завжди враховують найновіші модні тенденції.

Їх одяг, в першу чергу, призначений для сучасних, енергійних жінок. Моделі колекцій зроблять жінку більш привабливою, наддадуть впевненості в собі. Жінки, які люблять бути у центрі уваги і, головне, не бояться до себе підвищеної зацікавленості- основні потенційні клієнти Rinascimento. Колекції бренду мають достатньо багато гламурних моделей, так як її засновники вважають, що жінка має бути яскравою і привабливою. Але в той же час вони достатньо прості і елегантні. Для того, щоб образ вийшов неперевершеним і романтичним, дизайнери багато уваги приділяють деталям, підкреслюючи бездоганність кожної жінки. Це дозволяє створити більш вишуканий, енергійний і романтичний образ. Одяг Rinascimento робить жінку більш елегантною. В ньому вона буде виглядати завжди стильною, модною і сучасною.

1413

Особливою фішкою колекції є плаття, які вдало підкреслюють індивідуальність кожної дівчини. Вони виготовляються із різних тканин і в багатій кольоровій гаммі. Також компанія пропонує в продажі брюки, жакети, блузи, футболки, сумки і різноманітні аксесуари. Для виробництва одягу використовуються матеріали переважно натурального походження. Іноді, в якості доповнення, виробники можуть використати натуральний матеріал з добавленням віскози і еластину.

Завдяки високій якості продукції бренд має багато шанувальників серед жінок різного віку. На сьогоднішній день марка очолює список компаній, які працюють в сфері «fastfashion», тобто «швидкої моди». Аналогів бренду в світі ще не існує. За рік компанія випускає по вісім базових колекцій. Кожна модель є унікальною і ніколи не повторюється.

1516 1718

Як відомо, італійці дуже позитивні люди. І цей настрій «позитиву» передається також їх моделям. Колекція Rinascimento завжди неначе сяє цією енергією і створює відчуття постійного свята.

Основні переваги і секрети цієї торгової марки:

  1. Більшість моделей із каталогу є досить яскравими і нарядними, але також немало і таких, що підходять як для святкових подій, так і для повсякденного носіння.
  2. Використання у створенні одягу приємних на дотик тканин. А додаткове застосування нитки з еластину робить моделі більш універсальними, підкреслюючи при цьому фігуру кожної жінки.
  3. Для приховання недоліків у фігурі дизайнери використовують драпіровки.
  4. Моделі створюються в концепціях Total look, завдяки чому більше не має потреби хвилюватися над створенням свого іміджу. Для цього достатньо відкрити каталог Rinascimento.
  5. Бренд йде завжди в ногу з модою. Моделі представлені у найновіших модних тенденціях.
  6. Весь одяг виготовляється в Італії. І це є гарантією його бездоганної якості.

В лютому місяці 2016 року в торгово-розважальному центрі «Аладін», що знаходиться в місті Києві, відкрився ще один магазин італійського одягу торгової марки Rinascimento. Це вже другий магазин в Україні, відкритий представниками популярного бренду. Раніше всю свою продукцію вони реалізовували лише через мережу інтернет.

9

Нова колекція 2016року – це справжній гімн жіночності. Унікальним її робить використання багатьох деталей , зокрема макраме та мережива. Цьогорічна колекція неначе пронизана шиком і розкутістю. В ній використовуються природні і теплі відтінки. Всі моделі виконані, як завжди, на «будь-які випадки життя». Плаття є короткі і довгі.

Серед новинок можна відзначити вироби зі шкіри, прямі жакети.

1211101413

No Comments
Leave a Comment: