вул. В.Великого, 34 тел. +380 67 67 033 99

Історія бренду Miss Sixty

Історія бренду Miss Sixty

Головну роль в історії бренду Miss Sixty зіграли двоє чоловіків – успішний підприємець Ренато Россі (Renato Rossi) та дизайнер Вичи Хассан (Wichy Hassan). В 1990 році вони, об’єднавши зусилля, створили марку джинсового одягу Miss Sixty.

«В моді тільки дівчата!» – під таким девізом в європейську fashion-індустрію увірвався бренд Miss Sixty.
У той час джинси в основному шилися в стилі унісекс. Але Хассан  хотів підкреслити, що створює джинси саме для жінок і тому наполіг на тому, щоб в назві марки було слово Miss. А друга частина назви – Sixty – з’явилася як данина 60-им рокам, які послужили головним джерелом натхнення для дизайнера.

Коллекция весна-лето 2008 от Miss Sixty  2011_Miss_Sixty  

2000-й рік був ознаменований випуском першої колекції взуття. Не дивно, що туфлі Miss Sixty вмить стали користуватися неймовірним попитом, адже вони ідеально поєднуються з основною колекцією марки та мають свій неповторний стиль.

У 2002-му році бренд випускає свою першу колекцію сонцезахисних окулярів, які створені для тих, хто звик дивитися на світ через рожеві (а також фіолетові, жовті, зелені тощо) окуляри

У 2003-му торговельна марка здобуває міжнародну популярність, розширюючи власну роздрібну мережу відкриттям магазинів по всьому світу

Перший аромат від Miss Sixty з’являється в 2005-му році, завдяки співпраці з Coty. В цей же час була запущена лінія по виробництву годинників спільно з Morellato.

2009-й став роком Червоної килимової доріжки для Miss Sixty. Бренд приймає активну участь у Тижнях моди. Знаменитості (такі як Ріанна та ін) нарешті приймають пропозицію від Miss Sixty і для них створюються колекції джинсового одягу, які ті використовують на своїх виступах.

i  6e3afdf162da612d789e1e721156

Звичайно ж, не можна не відзначити джинси Miss Sixty. Великі прихильниці джинсів Miss Sixty  Брітні Спірс, Крістіна Агілера, Сінді Кроуфорд.

Нічого не знайдуть тут лише чоловіки, але для них створений чоловічий аналог – Energie, що також належить Sixty Group.

 

На сьогоднішній день одяг від Miss Sixty можно придбати і в Україні.Особливо радує цінова політика марки, адже одяг та взуття від Miss Sixty у нашому магазині можна придбати за порівняно невеликою вартістю.

 

No Comments
Leave a Comment: