вул. В.Великого, 34 тел. +380 67 67 033 99

Історія бренду LUSSILE

Історія бренду LUSSILE

1

Компанія LUSSILE створена в 1990 році. Брати Kaminiotis розпочинали свою діяльність в Афінах. За основу брали індустрію моди 1973 років. Роздрібну торгівлю компанія почала в 1993 році, відкривши свій перший магазин в місті Салоніки (Thessaloniki), друге за величиною місто в Греції.

2

На сьогоднішній день мережа LUSSILE налічує 34 магазини. З яких 12 магазинів відкрито по франчизі.

LUSSILE робить все, щоб бути поруч з сучасними жінками, розвиває свою мережу роздрібних магазинів по всій Греції і не тільки. Компанія активно відкриває свої магазини закордоном.

3

Продукція компанії ділиться три категорії:

– Lussile (загальний) 

– Lussile Exclusive Collection (ексклюзивні колекції) 

– Lussile Jeans (джинс)

4

Головним чином LUSSILE займається жіночим одягом, хоча асортимент набагато ширший. Виготовляються також аксесуари, взуття та біжутерія.

Одної з найголовніших переваг одягу LUSSILE полягає в використанні тільки найякісніших тканин та фурнітури вітчизняних чи міжнародних підприємств.

Головна ціль – це контроль якості під час виготовлення одягу. Надзвичайно ефективно налагоджена система внутрішнього контролю якості зроблена для того, щоб кінцевий споживач був задоволений і це вартувало його очікувань.

Якість виготовленого одягу – це найголовніший пріоритет компанії, що вигідно відрізняє її від конкурентів. Що неодноразово підтверджувалося шляхом дослідження ринку.

5

LUSSILE пропонує моду адаптивну до потреб сучасної жінки. Поєднує в собі міжнародні тренди та водночас виражає свій власний стиль дизайну, враховуючи комфорт та якість матеріалів.

6

No Comments
Leave a Comment: