вул. В.Великого, 34 тел. +380 67 67 033 99

Історія бренду AXEL

Історія бренду AXEL

Довга подорож Axel в моді почалася в 1999 році від міста Салоніки.

Глобальні тенденції в області моди і технологій, участь у великих виставках і яскравим світлом Середземного моря, є джерелами натхнення для презентації оригінальних колекцій одягу, взуття та аксесуарів. Творіння Axel звернулися до сучасної, динамічної і багатогранної жінки, без географічних обмежень, яке виражає її індивідуальність через особливий стиль з жіночністю.

Для Axel кожна жінка відрізняється своєю унікальністю.

alex-1

Компанія

Зазвичай компанія веде відкриту політику. Завдяки зменшенню виступів на великих міжнародних виставках, Axel виграла значне місце в глобальному контексті роздрібної та оптової торгівлі жіночого одягу, взуття і аксесуарів, створюючи міцні відносини довіри з жіночою аудиторією всього світу.

axel-2

Близько 15 магазинів по всьомі світові (http://world.axelaccessories.com/stores.asp) і сотні співпраць з інтренет магазинами, ось чому Axel є точкою відліку для кожної динамічної, елегантною і чарівної жінки у всьому світі.

alex-2

Трішечки історії в цифрах.

 • +1999 рік – Відкрився перший магазин Axel аксесуари в Салоніках.
 • 2002 рік – Урочисте відкриття другого магазину компанії в Салоніках.
 • 2007 рік – Запуск міжнародної присутності Axel з його участю в доповіді Bisutex, в Мадриді, Іспанія. Фіксовані і щороку в даний час, то Аксель бере участь у важливих міжнародних виставках моди.
 • 2009 рік – запуск третього філії в Салоніках.
 • 2010 рік – Перший магазин Axel в Афінах. Одночасно стрімко розширює партнерську мережу філій в Греції і за кордоном.
 • 2012 рік -Три нових магазина, один в Салоніках, один в Афінах і один в Саудівській Аравії. Опубліковано в двомовному журналі Axelife.
 • 2013 рік – Відкривається три нових магазина в Португалії, Болгарії та Саудівської Аравії.
 • 2014 рік – Динаміка зростання за кордоном триває з трьома новими магазинами в Саудівській Араві
 • 2015 рік – два нових магазина, один в Афінах і один в Салоніки, а також відкриття нової філії в місті Мадрид, Іспанія

alex-5

Міжнародне представництво

axel-5Динамічна модель бізнесу з подальшим створенням магазинів Axel, дозволили в короткі терміни консолідувати свою міжнародну присутність. Поряд з розвитком в Греції, компанія створила партнерства спочатку в Центральній Європі, а потім по всьому світу. Сьогодні десятки магазинів з колекціями аксесуарів Axel, розташовані в найбільших столицях світу в Європі, Азії, Африки, Близького Сходу і Латинської Америки.

 

Щодо планів на майбутнє, то Axel хоче взяти участь у великих міжнародних виставках моди. Тому що для подальшого розвитку, компанії потрібно досягти більше партнерств з іншими компаніями світу. В планах компанії вихід на арену:

 1. Париж, Франція
 2. Bisutex – Мадрид, Іспанія
 3. Хоми – Мілан, Італія
 4. CPM – Москва, Росія
 5. PURE, Лондон, Англія
 6. ILM, Оффенбах, Німеччина

Корпоративна та соціальна відповідальність.

Axel розуміє що повинна відповідати високим стандратам і вимогам своїх клієнтів. І для цього компанія прикладає багато творчості, ентузіазму, ресурсів та сил.

Разом зі своїми партнерами постійно шукає способи зробити свої товари доступнішими, винайти шось інноваційне у галузі моди і росширювати свій бізнес у всіх куточках світу.

У контексті охорони навколишнього середовища і заохочення альтернативних видів транспорту, компанія просуває їзду на велосипеді. Компанією Axel був організований конкурс , який проводився через магазини та Інтернет-магазин. 33 переможця стали власниками нових волосипедів від Axel. Таким чином, компанія вирішила просунути природні, менш забруднюючі види транспору, що робить міста більш дружніми, тихішими і чистішими.

axel-6

Axel щороку робить благодійні внески. Компанія запустила продаж тематичних календарів, ноутбуків та аксесуарів до різної електроніки і на вилучені гроші у 2014 році з великим задоволенням підтримала і зробила благодійний внесок в інтернат для дівчаток Салоніки “Melissa”. Дівчаткам дісталось безліч подарунків.

Неодноразово проводилися покази моди, благодійні вечері де частина виручки від продажу квитків , були віднесені до дитячого будинку. Така традиція компанії продовжується і по сьогоднішній день.

No Comments
Leave a Comment: