вул. В.Великого, 34 тел. +380 67 67 033 99
title image

Про нас

Outlet

Більшість з вас знають значення слова аутлет, ось як воно описане у Вікіпедії:

«Аутлет (англ. Outlet – «ринок збуту», «торгова точка»; retail outlet ? – «роздрібна торговельна точка») – магазин або торговий центр, що пропонує одяг, взуття, аксесуари (іноді інші товари) з минулих  колекцій відомих брендів зі значними знижками (від 30 до 90%).»

WIKI outlet – мультибрендовий магазин, де ви знайдете стильний одяг найпопулярніших престижних марок. Незважаючи на невелику торгівельну площу, асортимент аутлету налічує понад 10 тисяч різноманітних моделей одягу, взуття та аксесуарів. Тут зможуть підібрати свій стиль і ультрасучасні модниці, і любителі більш молодіжного та спортивно одягу, а також пошановувачі сучасного класичного та ділового стилю.

 

WIKI outlet якісно відрізняється від магазинів, що пропонують стоковий одяг, адже в нас весь одяг розміщено в бренд зонах, на які розділений магазин. Відтепер не потрібно обходити весь магазин, щоб знайти одяг чи сумочку улюбленого бренду. Треба лише підійти до місця, над яким висить логотип потрібного бренду.

 

Завдяки надійним європейським партнерам, WIKI outlet дотримується таких самих цін, що й в інших аутлетах Європи. Справжні шанувальники якісного брендового одягу відразу впізнають улюблені моделі, довговічні та натуральні тканини. На полицях WIKI outlet ви знайдете стильні, улюблені та популярні італійські марки LuiJo, Rinascimento, Pepe Jeans, Miss Sixty, Kilah, Nolita, Naf Naf, яскраві, різнобарвні та неповторні іспанські Custo Barcelona та Desigual, визнаний грецький молодіжний Pink Woman, класичний та діловий Lussile, представницький Axel та австралійські Billabong та Element, що полюбляють активні люди.

 

Оскільки чарівна стать завжди має радувати та мати неповторний вигляд, жіночому одягу, взуттю та аксесуарам виділені найкращі та найбільші площадки у WIKI outlet. Але чоловіки та юні модники та модниці теж завжди знайдуть речі по смаку. Для найбільш заядлих шопоголіків WIKI outlet розробив унікальну програму лояльності, яка дозволить повертати суттєву частину (до 25%) від покупки, а також додатково винагородить за активність на наших сторінках в соціальних мережах.

НАШІ БРЕНДИ

сумка и туфли_2

Наш асортимент

Дитячий 0

Чоловічий 0

Жіночий 0